Один із найефективніших методів виховання дитини є її участь у діяльності учнівського самоврядування. Саме завдяки такій діяльності у неї формуються необхідні якості та особистісні характеристики.

Звіт роботи учнівського самоврядування за 2019-2020 н.р.

Download
звіт роботи учнівського самоврядування з
Adobe Acrobat Document 242.1 KB

Результати районного конкурсу лідерів "Неформат"

У районному конкурсі реклами своєї творчої команди "Неформат" відео голови учнівського самоврядування Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олесі Грицюк набрало максимальну кількість балів. Олеся пройшла у ІІ очний етап конкурсу і виборола ІІІ місце серед лідерів району. 

Звіт роботи учнівського самоврядування за 2018-19 н.р.

Download
звіт УС 2018-2019.pdf
Adobe Acrobat Document 396.3 KB

Робота в обласній літній профільній школі для лідерів учнівського самоврядування

Плідно попрацювали старшокласники нашого освітнього закладу під час роботи обласної літньої профільної школи для лідерів учнівського самоврядування, що проходила в м. Березне протягом 18-21 червня. Майже 4 дні талановиті підлітки Рівненщини навчалися, змагалися, спілкувалися, обмінювалися досвідом, брали участь у квестах, майстер-класах, тренінгах та флеш мобах. Активісти Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів організували для гостей патріотичний флеш моб «Україна-вишиванка!» та екологічну  пошукову гру-квест «За чисте довкілля». Приємною подією для учасників з’їзду став конкурс Національної ради старшокласників «Лідер року», під час якого голова учнівської ради «Лідер» Зірненської ЗОШ І-ІІІ ст., голова Березнівської районної учнівської ради «Лідер в тобі» Дмитрій Марчук виборов почесне ІІІ місце.  

Установчі збори Національної дитячої ради західного регіону та засіданні обласної ради старшокласників «Імпульс»

23-24 листопада у містах Рівне та Остріг відбулися установчі збори Національної дитячої ради західного регіону та засідання обласної ради старшокласників за участю Кулеби М.М. та Муляренко О.В. у  Рівненській  обласній державній адміністрації.   Приємно зазначити, що голова учнівської ради Зірненської ЗОШ І-ІІІ ст. "Лідер" Дмитрій Марчук представляє районну учнівську раду "Лідер у тобі"  на засіданні обласної ради старшокласників  "Імпульс"  з метою обміну кращого досвіду роботи та презентації власних ідей для  реалізації проектів  у 2018-2019 навчальному році. 

 

 

День учнівського самоврядування-2018

До дня працівників освіти члени учнівського самоврядування провели перший урок самостійно, спробувавши себе у ролі вчителів та адміністрації школи. Старшокласники з усією серйозністю підійшли  до підготовки та проведення уроків. Завдяки дню учнівського самоврядування школярі на власному досвіді  випробували всі недоліки та переваги педагогічної праці. 

Звіт роботи учнівського самоврядування за 2017-18 н.р.

Download
звіт 2017-18 н.р..pdf
Adobe Acrobat Document 79.3 KB

Перемога у районній звітно-виборчій конференції голів учнівського самоврядування

16 травня у Березнівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулася районна звітно-виборча конференція голів учнівського самоврядування. На посаду голови районного учнівського самоврядування було 5 претендентів, які представляли себе і свою програму. Та перемогу здобув учень Зірненської ЗОШ Дмитрій Марчук.

Вітаємо, тебе, Дмитрію! Бажаємо творчих злетів на посаді районного голови  учнівького самоврядування!

Саміт проактивних "БУМ"

У Пущі-Водиці відбувся Саміт БУМ - масштабний захід, який зібрав близько 800 учасників з усієї України! Завдяки Мiнiстерство молоді та спорту України та Українська академія лідерства у партнерстві з Міністерство освіти і науки України, Київська обласна державна адміністрація та за підтримки Програма DOBRE (програмf USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність") проактивні підлідки мали змогу отримати актуальні знання та навички, взяти участь у заняттях й майстер-класах, послухати надихаючі промови від сьогоднішніх лідерів України. А головне - тепер кожен з учасників знає кілька сотень таких само проактивних та відповідальних людей, разом із якими можна творити неймовірні речі! Приємно зазначити, що учасником цього саміту став учень 10 класу нашої школи Марчук Дмитрій, який відвідав столицю у складі рівненської обласної команди. Це неоціненний досвід для молодих активних людей, які прагнуть змінити світ на краще. 

Творимо себе - творимо Україну! Кожне завтра розпочинається вже сьогодні! 

Першість в районному конкурсі "Портфоліо лідера"

Вітаємо голову учнівської ради "Лідер" Марчука Дмитрія з перемогою у районному конкурсі "Портфоліо лідера". Так тримати!

Участь в обласному зльоті лідерів у м.Дубне

Цікавою та корисною була поїздка до м.Дубне, де зібралися лідери Рівненської області. Програма була дуже насиченою. Проте найактивніше лідери проявили себе під час проведення дебатів на тему "Інтернет: користь чи шкода". Голова учнівської ради нашої школи Дмитрій Марчук гідно представляв команду заперечення. І хоча перемогла дружба, дебати вдалися на славу. Дякуємо дубенській учнівській молоді за теплу зустріч!

Вчимося господарювати

                                                   Спільними  зусиллями

                У вересні за ініціативою учнівської ради «Лідер», членів МІГ «Волонтер» традиційне свято квітів та врожаю було проведене у вигляді колоритної благодійної ярмарки-виставки «Осінній вернісаж». Гості заходу ( учні 1-11класів, вчителі, батьки, жителі села) мали можливість придбати дитячі поробки, різноманітні солодощі, квіти, рослини, овочі та фрукти. Загалом зібрали 5024 грн. На засіданні учнівської ради школярі вирішили витратити їх з користю для себе і  ближніх, а саме:

- придбати ноутбук для роботи учнівського самоврядування, проведення заходів, забезпечення щоденного звучання державного Гімну України в школі (3500 грн.);

- замовити  банер «Небесна сотня» (990 грн.) для оформленння

патріотичного куточка на ІІ поверсі з метою героїко-патріотичного виховання школярів;

- закупити подарунки до дня святого Миколая (534 грн.). для   наших школярів-дітей соціально незахищених категорій (сиріт, напівсиріт, позбавлених батьківської опіки, дітям-інвалідам, дітям учасників АТО)

 

                  Щиро дякуємо за проведену роботу всім,  хто долучився до ярмарки! 

Звіт роботи учнівського самоврядування за 2016-17 н.р.

Download
звіт 2016-17-converted.pdf
Adobe Acrobat Document 121.0 KB

Я-шкільний лідер, за мною майбутнє

Звіт роботи учнівського самоврядування за 2015-16 н.р.

Download
звіт 2015-16.pdf
Adobe Acrobat Document 413.6 KB

Звіт роботи учнівського самоврядування за І семестр 2014-15 н.р.

Аналіз результативності роботи центрів учнівського самоврядування за рік

Download
спортивно-оздоровчий центр.pdf
Adobe Acrobat Document 127.1 KB
Download
навчально-пізнавальний центр.pdf
Adobe Acrobat Document 479.5 KB
Download
центр громадсько-корисної діяльн.pdf
Adobe Acrobat Document 353.6 KB
Download
центр захисту прав дитини.pdf
Adobe Acrobat Document 364.2 KB
Download
центр звязків з громадськістю.pdf
Adobe Acrobat Document 338.2 KB
Download
центр творчого розвитку.pdf
Adobe Acrobat Document 137.6 KB

Відеозвіт роботи учнівського самоврядування за 2013-14 н.р.