Звіт роботи табору "Merry Kids"

 З 3 червня 2019 року на базі Зірненської ЗОШ I-III ступенів розпочав свою роботу літній мовний табір  “MerryKids”. У таборі функціонував загін «Kapitoshky» . Начальник табору  Наумчук Л. М та заступник начальника І.В. Семенович ознайомили вчителів-волонтерів та учнів з планом роботи. У перший день роботи  учнівивчили девіз, загонову пісню, вибрали актив загону. Також педагогами-волонтерами було проведено наступні заходи  «English Around the World» (Грибинець Н.І.), де діти  дізнались про важливість вивчення англійської мови та її поширення у світі, О.В. Кравчук  готувала  кросворди «Ukraine Through the Eyes of Children», також були проведені  різні лексичні ігри “Word Games”. 

04 червня діти заочно побували у Великій Британії та у визначних місцях Лондона. Їхній педагоги-волонтери  Т.І. Славинська та  Л.М. Бойчук провели екскурсію по визначних місцях країни, ознайомили із столицею Лондоном, традиціями та символами країни, мову якої вивчаємо. Діти розгадували кросворди, що стосуються Великої Британії, бесідували про дану країну. Після цього вихованці поринули у чарівний світ музики. Було проведено караоке –паті «Поділись талантом».

Третій день перебування вихованців у мовному таборі відзначився декламуванням поезій англійською мовою і  переглядом англійських фільмів та мультфільмів разом зі своїми педагогами-волонтерами Л.В.Гапон та О.В.Кравчук. Волонтер провели заочну подорож по визначних місцях України “Welcome to Ukraine”. Діти працювали в групах, відповідали на запитання, розгадували кросворд, грали ігри, переглядали презентацію.

З величезним успіхом промайнув і четвертий день у мовному таборі. Діти разом із педагогами-волонтерами Н.І. Грибинець та Л.М. Бойчук проводили конкурс «English Express», де продовжували вдосконалювати навички говоріння. Ціково було проведено заняття на тему “Merry Cooks”. Захід проводився в ігровій формі, як конкурс-вікторина. Учні були поділені на дві команди. Змагаючись між собою відповідали на запропоновані завдання по темі «Їжа». Приєдналися до нас і педагоги-волонтери О.В.Гапон, О.В.Кравчук та  І.В. Семенович і провели  цікаве заняття на тему “TeaTime”, на якому діти релаксували – пили чай та вели бесіду англійською мовою.

07 червня– в  літньомумовному таборі  «MerryKids»педагогами- волонтерами О.В.Гапон,О.В.Кравчук та  І.В. Семеновичбуло цікаво  проведено  шоу талантів «HourofTalents», розважальну програму «MerryEnglish», гру  “Who knows English better?”. Діти із захватом  співали, декламували вірші, танцювали і розмовляли англійською мовою.

          08 червня  діти  побували у ролі журналістів англійських видань проводячи заняття клубу кореспондентів «Speak Out». Пізніше поринули у цікавий світ англомовних країн переглядаючи відео-презентацію.

Діти провели інсценізацію казок, переглянули фільми та мультфільми англійською мовою, Т.І. Славинська провела гру “What? When? Why?” .

 09  червня– в останній день роботи літнього мовного табору «Merry Kids» було проведено  заняття на тему «We Love English» на якому учні вдосконалювали свої граматичні навички, розвивали монологічне мовлення. На мультимедійній дошці були зображені різні пазли зі слів, кросворди, які дали змогу учням перевірити свої знання. Цікаво було проведено караоке паті, на якому діти співали, декламували вірші, танцювали і розмовляли англійською мовою. За участь у мовному літньому таборі всі діти були нагороджені сертифікатами.