Спортивно-оздоровча робота в                                 школі


З метою піднесення престижу занять фізичною культурою та організованою руховою активністю; формування в учнів активної мотивації щодо дбайливого ставлення до власного здоров’я;  засвоєння знань, умінь і навичок особистої гігієни, профілактики захворюваності й травматизму; формування в учнів понять про духовне здоров’я; ознайомлення з впливом рухової активності, раціонального харчування, режиму дня на здоров’я дитини; формування знань, умінь, навичок безпеки життєдіяльності  та його вияви через загальнолюдські цінності в Зірненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  протягом навчального року  реалізовувалася система заходів щодо здорового способу життя, а саме:

☺  Щодня діти поспішають до своєї школи не тільки на уроки, а й на «веселу зарядку». Це стало традицією школи. Коли дозволяли погодні умови, зарядка проводилася на свіжому повітрі, а з настанням холодів її щоденно проводять члени спортивно-оздоровчого центру  у вестибюлі  школи. Діти із задоволенням виконують вправи під веселі дитячі мелодії.

☺ Олімпійський урок

☺ Спортивні змагання «Дорожи красою здорового життя» 

☺ Загальношкільна щоденна ранкова весела зарядка (протягом навчального року).

☺ Протягом двох тижнів день у день команда “Козацький гарт”   невтомно готувалася до районної дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Стройова підготовка, медицина, спортивний вишкіл, пісні, танці, девіз, емблема, назва команди, безкінечні репетиції, тренування, опис Доброї справи, пошук костюмів, речей для організації побуту команди- все це вимагало затрат часу і зусиль. Приємно зазначити, що ретельна підготовка дала свої плоди. 

Учасники команди вибороли І місце у двох конкурсах "Відун" і "Ватра".

☺ Свято «Суперкозак класу» до Дня Збройних сил України.

☺ Загальношкільні змагання з шахів.

☺ Загальношкільні змагання з шашок.

☺ Варто відмітити плідну роботу обох волейбольних команд школи (хлопців і дівчат), які зайняли перші місця в районних змаганнях.

☺ Урок здоров’я на свіжому повітрі «Здорові діти-здорова нація». По завершенні  Дня здоров`я   агітбригада «Молодь обирає здоров`я» переконала своїм виступом всіх присутніх , що здоровим бути  престижно!

☺ Загальношкільні змагання з плавання.

☺ Виступ агітбригади «Молодь обирає здоров’я»  (ІІ місце в рйонному конкурсі)